INFORMACJA I REZERWACJA: +48 600 98 98 80


Słowacki Raj i Jaskinia Lodowa - Słowacja / 1 dzień


W programie: dla chętnych Jaskinia Lodowa Dobrzyńska(UNESCO)- bogata bajkowa szata lodowa,tunele lodowe,grubość warstwy lodu dochodzi do 26m lub czas wolny(dojście do jaskini 20min.;czas zwiedzania 40min);od 16.09. jaskinia lodowa zamknięta ,następnie Słowacki Raj – jeden z najpiękniejszych parków narodowych w Europie, SAMODZIELNE przejście piesze (ok. 4h) szlakami górskimi dostępnymi dla każdego, średnio zaawansowanego turysty posiadającego trochę zręczności i brak lęku wysokości. Propozycje tras: szlak Wąwóz Sucha Bela- wiedzie wąwozami z wodospadami po drabinach i pniach,następnie zejście do parkingu w Podlesoku. Szlak drugi(ok.4,5h) to przejście połowy Przełomu Hornadu,następnie Wąwóz Klasztorny i przejście na Polane Klasztorisko z ruinami klasztoru kartuskiego i schroniskiem,następnie zejście do parkingu w Podlesoku.

·          Wyjazd o godz. 08.00, powrót ok. godz. 19.30. / Cena zawiera: transport, pilota/przewodnika , ubezpieczenie KL i KR.

UWAGA:trasa w Słowackim Raju jest do samodzielnego przejścia(można wybrać inną niż proponowaną),my tylko zawozimy do Podlesoku,dajemy mapkę i odbieramy z tego samego miejsca(przewidywany czas pobytu w Słowackim Raju 5 godzin)

 CZWARTEK (1.07-15.10) Cena: 85/80/75 zł + bilety wstępu

wycieczka z zakopanego do słowackiego raju

Bilety wstępu:

Wstęp do Parku Narodowego: 3 € – dorośli, 2 € – dzieci 6-15 lat, seniorzy 62+, w Suchej Beli dopłata 1€/os

Jaskinia Lodowa: 12 € - dorośli, 11 € - studenci,emeryci, 6 € - dzieci 6-15 lat