Informacje podstawowe

1. Ceny wycieczek skalkulowane są na dzień 1.03.2018 roku w standardzie turystycznym. Ceny mają charakter orientacyjny i obejmują wyłacznie opisany zakres świadczeń. Na każde 10 osób jedna osoba gratis. Każda impreza może być modyfikowana z Panstwa życzeniem i jest kalkulowana w zależnosci od dokładnego zakresu świadczeń i liczby uczestników. Dokładna cena imprezy ustalona jest dopiero po uzgodnieniu wszystkich szczegółów i może różnić się od cen katalogowych. Ceny liczone sa dla grup wyjeżdżajacych z Zakopanego.
Dla grup dorosłych sporządzamy odrębną kalkulację z uwzględnieniem oczekiwanego standardu usług.
Można zamawiać wycieczki o podwyższonym standardzie usług (pokoje z łazienkami,autokary z klimatyzacją,pełne wyżywienie itp.).
Biuro zastrzega sobie zmiany cen wycieczek wskutek zmiany cen noclegów, wyżywienia i paliwa.

2. Organizujemy wycieczki na dowolnie planowaną trasę nie ujętą w katalogu. Wczesniejsze składanie zamówień daje możliwość wyboru terminu wycieczki oraz noclegów.

3. Na wycieczkach kilkudniowych wyżywienie zaczyna się od obiadokolacji w pierwszym dniu wycieczki a kończy śniadaniem ostatniego dnia wycieczki.

Jak zamówic wycieczkę:

1. wybrać z naszych propozycji wycieczkę lub przygotować trasę według własnego pomysłu

2. skontaktować się z nami tel./fax/e-mail lub listownie

3. ustalić szczegóły programu i ceny

4. podpisać umowę i wysłać zaliczkę w wysokości 30 % kosztu imprezy, dopłata do całości powinna nastapić na tydzień przed rozpoczęciem imprezy bądź w innym ustalonym terminie

W celu przedstawienia naszych propozycji lub szczegółowego omówienia wybranej wycieczki oferujemy spotkanie z przedstawicielem naszej firmy w terminie i miejscu wyznaczonym przez Państwa.

Życzymy udanego wyboru i jeszcze lepszych wrażen z wyjazdu.

Wynagrodzenie dla nauczyciela (kierownika):

Wycieczki krajowe (za każdy dzien) - 70 zł
Wycieczki zagraniczne (za każdy dzien) - 100 zł

Ponadto oferujemy:

- usługi przewodnickie i pilockie
- ubezpieczenia NNW i KL
- wynajem autokarów i busów