Sporty extremalne


Wszystkie prezentowane poniżej dyscypliny są dostępne dla każdego człowieka
o choćby przeciętnej sprawności fizycznej.
Zapewniamy sprzęt, szkolenie, instruktorów, ubezpieczenie i po prostu bezpieczeństwo.
Wystarczy tylko ... zadzwonić lub wysłać e-maila a my sporządzimy dla Państwa ofertę !!!SKUTERY ZIMĄ, QUADY LATEM
Jazda pełna emocji czeka tych, dla których nie straszne kałuże, "dzikie drogi", nierówne tereny 
czy śnieg. W Dolinie Chochołowskiej i na Gubałówce można sprawdzić swoje umiejętności.


RAFTING


Oferuje się ten sport na wodach górskich
o różnym stopniu trudności oczywiście dostosowane do potrzeb i możliwości pasażerów. Jest to spływ przełomem Dumnajca do którego używa się tratw, łodzi, pontonów, kajaków. Czas spływu: 1,5-2 godz. 
Czekają na Was piękne widoki Pienińskiego Parku Narodowego, odrobina adrenaliny i oczywiście biała woda, im więcej piany o tyle większa frajda. Uczestnicy mają kask, kamizelkę, wiosło. Pontonem steruje instruktor - ratownik. 


PARALOTNICTWO

Paralotnictwo tzw. paragliding pozwala dokonywać zlotów ze szczytów. Aby sprawdzić siebie należy tylko być w pozytywnej formie, przejść kurs m.in. oswojenia się ze sprzętem i przygotowanie do samodzielnego lotu z takich miejsc jak Gubałówka, Nosal, Kasprowy Wierch w Zakopanem oraz Jarmuta i Palenica w okolicach Szczawnicy
i Nowego Targu.


SKY-TURING

To wyzwanie jest dla Ciebie jeśli tylko umiesz poruszać się na nartach chcesz podjąć nowe wyzwanie i nauczyć się technik podchodzenia i zjazdu poza trasami. Będziesz mieć okazję na eksplorację górskich terenów(głównie Zachodnich Tatr) zimą i wiosną, mogąc swobodnie przemieszczać się tam, gdzie głęboki śnieg uniemożliwia piesze wycieczki.


WSPINACZKI

Forma sportu przy którym wymagany jest podstawowy sprzęt wspinaczkowy i asekuracja. Korzystać mogą z niego ludzie w każdym wieku mający tylko odwagę zmierzyć się z wysokością i samodzielnością. Nie lada wyzwanie czeka w np. Dolinie ku Dziurze, Dolina Kościeliska, Dolina Strążyska, na Nosalu i inne. 


HYDROSPEED

To rodzaj sportu ekstremalnego polegającego na spływie rwącą górską rzeką na plastikowej desce m.in. rzeką Dunajec, Białka. Płynący, ubrany w piankowy kostium, kask, kamizelkę asekuracyjną, trzyma się uchwytów deski. Na pewno hydrospeed wymaga od nas sporego wysiłku, i nie najgorszej kondycji jednak czego się nie robi, by poczuć adrenalinę płynącą w naszych żyłach. 


ŻEGLARSTWO

Żeglarstwo okazją do spędzenia aktywnego czasu nad wodą jest jezioro Czorsztyńskie, gdzie przy słonecznej pogodzie żeglarze podziwiają panoramę wysokich Tatr. Do dyspozycji gości są żaglówki, jachty czy kajaki. Wystarczy jednak zacumować w dowolnej z przystani, by podczas spaceru odwiedzić skansen czy zwiedzić warowny zamek.


BUNGEE

Raz, dwa, trzy... BUNGEEEE! Skoki na bungee to jeden z najpopularniejszych sportów ekstremalnych. Znajduje się pod Gubałówką na wysokości 90 m. jest po to by w bezpieczny sposób sprawdzić swoją odwagę i podnieść poziom adrenaliny. Skoki mogą odbywać się parami lub pojedynczo. Możliwe również wjazdy widokowe.